happy day , apa ble yg lme bertmu kmbli abis kech ...
mcm kmi brenam ble jumpa kmbli ade je yg nk die mengumpat ,
lbh2 agi dx misha nan fiza ade je yg nk die bergossip ,
tpy ak nan yg lain hnya glak da dngr je ,
uit , korng best la lepak nan korng , tpy dx misha kne pndh klas
mnta2 la ta jdi , klu die ta ade ta dpt la nk bergossip agi ...
aw syg korng sanad2 la

No comments:
Post a Comment