story about neyna bulat !!

Friday, January 7, 2011

sory syg !!

ari yg sdh , sob2 .... :'(
sory syg ! oug ta sengja la nk ckp die kechk  semlm ... :"(
sory sanad2 , jgn la mcm nie , oug syg die soug je , plez jgn mcm nie ... :'(
npe ite ta bule jdi mcm pasangan yg lain , happy je ...
tpy ite asyk gduh je npe ? 
npe ite ta jdi mcm dlu2 , happy je ..
oug thu oug slah tpy oug mintak maap sanad2 ...


No comments:

Post a Comment